Svět paruk Eva Charouzová - paruky, příčesy, tupé O společnosti

O společnosti

O společnosti - kliknutím zvětšit
Zlatnická interier

Společnost HAIR UNION spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako 1. soukromý prodejce a výrobce paruk a příčesů v České republice. Původní sídlo a obchod měla společnost v Praze 1 v Kozí ulici na Starém Městě. V roce 1993 jsme se přestěhovali do vhodnějších prostor ve Zlatnické ulici v Praze 1, kde sídlíme doposud a kde máme největší prodejnu a vedle toho úpravnu všech vlasových výrobků.

V současné době užíváme obchodní název SVĚT PARUK a provozujeme 4 vlastní obchody. Dva v centru Prahy, jeden v centru Brna   a jeden v centru Liberce.

Věnujeme se prodeji paruk - dámských, pánských a dětských, příčesů a tupé - dámských i pánských, vlasových náhrad a dalších vlasových doplňků. Ve svých prodejnách nabízíme více než 200 různých modelů paruk, každý v celé řadě barevných odstínů. Na rozdíl od ostatních firem nabízejících vlasové náhrady držíme skladem více než 6.000 paruk, takže zákazníci téměř vždy obdrží vybraný model v požadované barvě.

Vedle vlasových výrobků nabízíme rovněž turbany a šátky pro pobyt v nemocnici i na doma, stojánky a polystyrenové hlavy na odkládání paruk, hřebeny na paruky, síťky, speciální kosmetiku na údržbu paruk a příčesů a další doplňky.

Na veškeré vlasové výrobky zakoupené v našich prodejnách či u našich distributorů provádíme odbornou údžbu v našich dílenských prostorách.

Přijímáme zdravotní poukazy všech stávajících zdravotních pojišťoven, kromě toho poskytuje naše společnost další slevu 500 Kč na každou paruku zakoupenou na zdravotní poukaz.

Zaručujeme Vám obrovský výběr, bezplatné zkoušení a ochotný a milý personál.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

© 2010 Hair Union - všechna práva vyhrazena.

Kontakt

tel.: 224 813 875, 224 818 877 e-mail: hairunion@hairunion.cz