Svět paruk Eva Charouzová - paruky, příčesy, tupé Pánské integrace a tupé

Pánské integrace a tupé

 
 
 
 

TRÁPÍ VÁS USTUPOVÁNÍ VLASŮ Z ČELA?             PADÁNÍ A ŘÍDNUTÍ VLASŮ?             ZVĚTŠUJÍCÍ SE KOUTY?


Pleš nemusí být konečná. Existuje elegantnější řešení !


EXKLUZIVNÍ  VLASOVÉ  NÁHRADY  A  INTEGRACE

 
 
 
 
 
 
 
 
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
 

Pánské integrace jsou vlasové náhrady určené na místa s chybějícími vlasovým porostem na horní části (temenu) hlavy, které se připevňují buď každodenně nebo dlouhodobě (max. 4 - 6 týdnů) za pomoci speciálních oboustranných lepících pásek, speciálních lepidel, přiuzlíkováním k vlastním vlasům nebo kombinací těchto způsobů a integrují se tak přirozeně do zbývajících vlastních vlasů. Výsledkem je dokonalý dojem vlastních vlasů na celé ploše běžného vlasového porostu. I dlouhodobé připevnění je pevné, spolehlivé a zdravotně nezávadné. S "novými vlasy" lze provozovat veškeré aktivity stejně jako s vlastními vlasy: sportovat, koupat se, potápět se.

Ceny syntetických integrací se pohybují mezi 13.900 Kč (doporučuje se každodenní snímání, obvykle stačí 1 integrace za rok) a 18.900 Kč (možné i dlouhodobé připevnění, při něm se doporučují 2 integrace za rok) - cena se odvíjí od kvality a trvanlivosti použitých syntetických vláken.

Ceny integrací z pravých vlasů se pohybují mezi 12.900 Kč (s ohledem na ultratenký materiál, na kterém jsou vlasy připevněny, je ale nutné počítat až se 4 integracemi za rok při dlouhodobém připevnění) a 22.900 Kč (doporučené 2 integrace za rok při dlouhodobém připevnění).

Všechny výše uvedené ceny zahrnují připevnění, střih, úpravu k vlastním vlasům a vytvoření účesu.

 
 
 
 
 
 
 
 

Objednání k bezplatné konzultaci na tel.:  224 818 877,  224 813 875

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 Hair Union - všechna práva vyhrazena.

Kontakt

tel.: 224 813 875, 224 818 877 e-mail: hairunion@hairunion.cz