Svět paruk Eva Charouzová - paruky, příčesy, tupé Pánské integrace a paruky

Pánské integrace a paruky

S NOVÝM PROGRAMEM EXKLUZIVNÍCH PÁNSKÝCH INTEGRACÍ PŘIPRAVUJEME I NOVÉ INTERNETOVÉ STRÁNKY.

Do doby spuštění nových stránek (předpoklad přelom roku 2017/2018) několik fotografií již zahájeného prodeje nových pánských integrací.


 
 

Pánské intetrace jsou vlasové náhrady určené na místa s chybějícími vlasovým porostem na horní části (temenu) hlavy, které se připevňují buď každodenně nebo dlouhodobě (max. 4 - 6 týdnů) za pomoci speciálních oboustranných lepících pásek, speciálních lepidel, přiuzlíkováním k vlastním vlasům nebo kombinací těchto způsobů a integrují se tak přirozeně do zbývajících vlastních vlasů. Výsledkem je dokonalý dojem vlastních vlasů na celé ploše běžného vlasového porostu. I dlouhodobé připevnění je pevné, spolehlivé a zdravotně nezávadné. S "novými vlasy" lze provozovat veškeré aktivity stejně jako s vlastními vlasy: sportovat, koupat se, potápět se.

Ceny syntetických integrací se pohybují mezi 13.900 Kč (doporučuje se každodenní snímání, obvykle stačí 1 integrace za rok) a 18.900 Kč (možné i dlouhodobé připevnění, při něm se doporučují 2 integrace za rok) - cena se odvíjí od kvality a trvanlivosti použitých syntetických vláken.

Ceny integrací z pravých vlasů se pohybují mezi 12.900 Kč (s ohledem na ultratenký materiál, na kterém jsou vlasy připevněny, je ale nutné počítat až se 4 integracemi za rok při dlouhodobém připevnění) a 22.900 Kč (doporučené 2 integrace za rok při dlouhodobém připevnění).

Všechny výše uvedené ceny zahrnují připevnění, střih, úpravu k vlastním vlasům a vytvoření účesu.

 
 
 
 
 

ČEMU DÁTE PŘEDNOST VY ??           Objednání ke konzultaci na tel.:  224 818 877,  224 813 875

 
 
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PO
PO
PO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2010 Hair Union - všechna práva vyhrazena.

Kontakt

tel.: 224 813 875, 224 818 877 e-mail: hairunion@hairunion.cz