Svět paruk Eva Charouzová - paruky, příčesy, tupé O společnosti

O společnosti

O společnosti - kliknutím zvětšit
Zlatnická interier

Společnost HAIR UNION spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako 1. soukromý prodejce a výrobce paruk a příčesů v České republice. Původní sídlo a obchod měla společnost v Praze 1 v Kozí ulici na Starém Městě, v roce 1993 jsme se přestěhovali do vhodnějších prostor ve Zlatnické ulici v Praze 1. Během více jak 25 let působení zde se pojem "Zlatnická" stal ekvivalentem pojmu "nákup paruky".

Díky profesiońálnímu a excelentnímu přístupu v prodeji paruk především pro zdravotní účely jsme se stali hlavním doporučovaným poskytovatelem paruk všech velkých nemocnic a zdravotnických center.

V souvislosti o obrovským přílivem zákazníků hlavně ve zdraotní oblasti jsme ale byli nuceni poohlédnout se po větších prostorách, a tak od 1.9.2019 sídlíme na nové adrese na Petrském náměstí 7 na ploše více jak 240  m² a stali jsme se tak největším obchodem s parukami, příčesy a tupé v České republice.

V současnoti nabízíme dámské, pánské a dětské paruky, přčesy, tupé, integrace a další nebytné doplňky od nejvýznamnějších světových dodavatelů V našich prodejnách najdete více než 200 různých modelů paruk k vyzkoušení, každý model v celé řadě barevných odstínů. Na rozdíl od ostatních firem nabízejících vlasové náhrady držíme skladem více než 6.000 paruk, takže zákazníci téměř vždy obdrží vybraný model v požadované barvě.

Vedle vlasových výrobků nabízíme rovněž turbany a šátky pro pobyt v nemocnici i na doma, stojánky a polystyrenové hlavy na odkládání paruk, hřebeny na paruky, síťky, speciální kosmetiku na údržbu paruk a příčesů a další doplňky.

Na veškeré vlasové výrobky zakoupené v našich prodejnách či u našich distributorů provádíme odbornou údžbu v našich dílenských prostorách.

Přijímáme zdravotní poukazy všech stávajících zdravotních pojišťoven, kromě toho poskytuje naše společnost další slevu 500 Kč na každou paruku zakoupenou na zdravotní poukaz.

Zaručujeme Vám obrovský výběr, bezplatné zkoušení a ochotný a milý personál.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

© 2010 Hair Union - všechna práva vyhrazena.

Kontakt

tel.: 224 813 875, 224 818 877 e-mail: hairunion@hairunion.cz