Pánské vlasové systémy, tupé, integrace

Využívá je mnoho slavných osobností, např. Ben Affleck, Robert Pattinson, Jude Law a mnoho dalších. Že jste nic nepoznali? A poznáte zde?

Není tajemstvím, že stejně jako každá žena i muži touží po krásných a hustých vlasech. Přece jen jsou důležitou součástí naší vizáže. Mnoho mužů však o vlasy v horních partiích zcela přijde nebo mají hluboké kouty či jiné vlasové komplikace. Ztráta vlasů často zapříčiní problémy se sebevědomím, které mohou člověka poslat až na hodně temná místa…A co teď?

Transplantace vlasů je drahá, náročná a nehodí se pro každého. Obvykle není řešením jedné návštěvy  a ještě k tomu výsledek nakonec nemusí odpovídat očekávání.

Právě proto byla v zahraničí vynalezena nechirurgická metoda Hair Replacement System, volně přeloženo: Pánské vlasové systémy, které nahrazují zcela chybějící nebo výrazně prořídlé vlasy v předních horních partiích a dokonale se integrují do stávajících vlasů po stranách a vzadu.

Zobrazit nabídku Sjednat schůzku Nejčastější dotazy

Možná si vybavíte strašné, na první pohled viditelné paruky a tupé, které působily všelijak, jen ne reálně. Tento obraz můžete navždy zapomenout.

Hair Union nabízí vysoce kvalitní vlasové systémy z pravých či umělých vlasů, které se přizpůsobí problematickému místu na vaší hlavě a následně se připevňují buď každodenně nebo dlouhodobě až na dva až čtyři týdny za pomoci speciálních oboustranných lepicích pásek nebo lepidel. Přilepení je pevné, spolehlivé a zdravotně nezávadné.

Výsledkem je dokonalý dojem vlastních vlasů na celé ploše běžného vlasového porostu. 

Co to znamená? Konec ustupování vlasů z čela, sbohem padání a řídnutí vlasů a mějte se hezky neustále zvětšující se kouty, protože

HAIR UNION – vlasové systémy = okamžitá změna k lepšímu!

Stačí se objednat na bezplatnou konzultaci, kde vám celý proces podrobně vysvětlíme a vybereme vhodnou vlasovou náhradu. Následně provedeme aplikaci a nakonec vám vykouzlíme účes zcela podle vašich představ!

Zobrazit nabídku Sjednat schůzku Nejčastější dotazy

VÝHODY OPROTI TRANSPLANTACI

  • Okamžitá změna bez čekání
  • Nechirurgická metoda (žádné jizvy, otoky, nepříjemné následky,…)
  • Nižší cena
  • Vhodné pro každého, i když máte jen minimum vlasů po stranách a vzadu
  • Možnost jakéhokoli účesu

DOTAZY

Co je vlasový systém, co integrace a co je tupé?

Vlasovým systémem se v současnosti nazývají dokonalá perfektně vypracovaná nadčasová pánská tupé, která se neviditelně integrují do zbývajícího vlasového porostu (proto často i název integrace) a připevňují se na více dní (až 2-4 týdny).

Tedy vlasový systém = integrace = novodobé tupé

Jak poznám, že už je pro mě tato metoda správnou volbou?

Doporučujeme přijít už ve chvíli, kdy začnete pozorovat výraznější úbytek vlasů kdekoliv na horních partiích hlavy. Včasnou aplikací předejdete pozdějším pochybnostem ostatních, že Vaše vlasy nejsou Vaše vlastní. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto se na nás nebojte obrátit i s pouhým dotazem. Vlasy dělají člověka.

Od kolika a do kolika let se metoda doporučuje?

Pravidelně k nám dochází muži různých věkových kategorií. Minulý rok si nás oblíbil sedmnáctiletý mladík, ale obrací se na nás i pánové kolem šedesátky. Zkrátka a dobře, změna k lepšímu nemá věkovou hranici.

Nemůže se mi stát, že se mi nové vlasy v nejnevhodnější chvíli odlepí?

Rozhodně ne, po určité době sice přestává být spojení s pokožkou tak pevné jako bylo hned po přilepení, ale k uvolňování dochází jen velmi postupně s tím, jak se lepidlo vlivem potu a kožního mazu pomalu rozpouští. Stále ale vlasový systém drží, jen je potřeba přijít v dohledné době na přelepení.

Není dlouhodobé přilepení nebezpečné?

Všechna námi užívaná lepidla i lepicí pásky jsou zdravotně testovány a při správném a doporučeném užívání nezpůsobují žádné zdravotní problémy.

Můžu s vlasovým systémem bez obav spát?

Ano, zvolíte-li systém z pravých vlasů, není třeba ho na noc sundávat.

A co sprchování?

Opět, systém nesundáváme – zkrátka jako u běžných vlasů. Nezbytná je ale speciální kosmetika, protože i když jsou systémy z pravých vlasů, nemají vlasy už původní výživu a potřebují tudíž zvýšenou péči.

Dá se s vlasovým systémem plavat?

Ano, můžete jít bez obav plavat se systémem na hlavě.

Posilovna?

Jen si dejte do těla! Vaše “nové vlasy“ zůstanou bezpečně na hlavě a nikdo nic nepozná.

A ceny?

Ceny opravdu kvalitních hotových vlasových systémů k dlouhodobému připevnění se pohybují mezi 12.000  a 20.000 Kč podle kvality provedení a užitých vlasů.

Pro nové zájemce o vlasový systém z pravých vlasů k dlouhodobému připevnění doporučujeme jeden ze 3 základních typů (cena od 16.900 Kč do 18.900 Kč, při dlouhodobém připevnění  jsou potřeba 1 – 2 systémy za rok). 

Stávajícím uživatelům nabízíme další specifické typy integrací/tupé dle požadavků na ultratenkých i pevnějších PU foliích, s hedvábím, na jemném tylu i na dalších podkladových materiálech. Všechny ke každodennímu snímání i ke dlouhodobému připevnění.

Všechny výše uvedené ceny zahrnují připevnění, střih, úpravu k vlastním vlasům a vytvoření účesu.

Cena následného pravidelného servisu (1 x za 3 – 6 týdnů) je 1.700 Kč, při doporučeném nákupu 2 systémů najednou, kdy jeden zůstává vyčištěný a připravený pro další přelepení, je cena servisu 1.400 Kč.

Další otázky vám velmi rádi zodpovíme. Stačí se telefonicky objednat k bezplatné konzultaci na číslech:  224 818 877, 224 813 875

Zobrazit nabídku Sjednat schůzku